Park INN by Radisson Kraków

Kraków, ul. Monte Cassino 2

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel Park Inn by Radisson Krakow położony jest w centrum Krakowa, jedynie 15 minut spacerem od Wawelu. Obiekt oddalony jest o 100 metrów od centrum konferencyjnego ICE oraz o 300 metrów od Bulwarów Wiślanych.
Oferuje przestronne, barwne pokoje z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi. W każdym z nich do dyspozycji Gości jest bezpłatna kawa i herbata, minibar oraz telewizor LCD. Ponadto we wszystkich pokojach znajduje się część wypoczynkowa.
Na miejscubezpłatny wstęp do centrum fitness oraz sauny.

Odległość do/z ICE: 100 m
Pieszo: 1 minuta
Odległość do/z Dworca PKP: ok. 20 minut, tramwaj 52
Odległość do/ z lotniska Balice: ok. 40 minut, autobus 252

www: Park Inn by Radisson KrakowQ Hotel Plus Krakow 

Krakow, ul. Wygrana 6

Nowoczesny, biznesowy, 4-gwiazdkowy hotel, położony jest  w sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE Kraków, 15 minut pieszo od Zamku na wawelu I 10 minut pieszo na krakowski Kazimierz. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, monitory LCD, bezpłatne wifi, zestaw do parzenia kawy I herbaty, wodę mneralną , zestaw do prasowania, sejf. W hotelu działa Restauracja, drink bar i siłownia.
 
Odległość do/z ICE: 50 m
Pieszo: 1 minuta
Odległość do/z Dworca PKP: ok. 20 minut, tramwaj 52
Odległość do/ z lotniska Balice: ok. 40 minut, autobus 252

www: QHotel Plus Krakow

B&B Hotel Kraków Centrum

Kraków, ul. Monte Cassino 1

B&B Hotel Kraków Centrum położony jest 1,8 km od Muzeum Narodowego, 2 km od Wawelu i 2,5 km od Rynku Głównego. Ten dwugwiazdkowy hotel oferuje klimatyzowane pokoje z łazienką oraz bezpłatnym WiFi. Na miejscu znajduje się bankomat i całodobowa recepcja.
Wszystkie pokoje wyposażone są w biurko, szafę i telewizor z płaskim ekranem. Codziennie rano podawane jest śniadanie w formie bufetu.

Odległość do/z ICE: 200 m
Pieszo:  2 minuty
Transport publiczny: -
Odległość do/z Dworca PKP: ok. 15 minut, autobusy 124, 424
Odległość do/ z lotniska Balice: ok. 50 min. autobus 252

www: B&B Hotel Krakow